O společnosti

Naše společnost působí na českém trhu již od roku 1990. Základem celého srdce společnosti a myšlenky podnikání byl zakladatel pan Jiří Novák, který podnikal jako fyzická osoba s názvem společnosti CAR SERVIS. Od roku 1993 postupně přicházeli noví zaměstnanci a společnost se rozrůstala. V roce 1994 se CAR SERVIS přesouvá do nových prostor v Rosicích u Chrasti. V roce 1998 se provozovna rozrůstá o další dílny a sklady. Stali jsme se jedním z největších nezávislých servisů manipulační techniky ve východních Čechách. Postupně získáváme různé certifikáty, osvědčení a smluvní partnerství, která nám pomáhají se dále rozvíjet a rozšiřovat nabídku našich služeb.

V roce 1999 vzniká z legislativních důvodů společnost VZV CAR SERVIS spol. s r.o., která volně navázala na CAR SERVIS a pokračuje dále se stejnými zaměstnanci, ve stejných prostorách a se stejným zaměření. V roce 2019 mění společnost majitele a jednatele. Původní zakladatel a jednatel i nadále ve společnosti zůstává a společnými silami dále pracujeme na rozvoji a udržení dobrého jména společnosti.

Aktuálně provádíme veškeré opravy a servis vysokozdvižných vozíků, technické kontroly, školení řidičů, revize LPG. Prodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky, manipulační techniku, náhradní díly, přídavná zařízení, trakční baterie a příslušenství, pneumatiky, gumové pásy a přívěsné vozíky. Zaměřujeme se na vysokozdvižné vozíky výrobců HYUNDAI, CAPSTAN, LINDE, STILL, TOYOTA, HELI, DESTA, BALKANCAR, GLIWICE a ostatní.